Στις κάλπες οι έμποροι Θεσσαλίας – Ολοι οι υποψήφιοι

Στις κάλπες οι έμποροι Θεσσαλίας – Ολοι οι υποψήφιοι

Ολοκληρώθηκε στα γραφεία της Ομοσπονδίας Εμπορίου και Επιχειρηματικότητας Θεσσαλίας, η κατάθεση των αιτήσεων υποψηφιότητας για το Διοικητικό Συμβούλιο, για την Ελεγκτική Επιτροπή, για Αντιπροσώπους της ΕΣΕΕ και για την Εφορευτική Επιτροπή. Κατατέθηκαν 3 συνδυασμοί με 90 υποψηφιότητες από όλη τη Θεσσαλία που θα λάβουν μέρος στις εκλογές της Ομοσπονδίας.

Η Εκλογική Γενική Συνέλευση θα πραγματοποιηθεί στην αίθουσα του Επιμελητηρίου Τρικάλων (Βενιζέλου 1- Τρίκαλα), την Κυριακή 4 Οκτωβρίου 2015 και ώρα 10:30. Στις 12:00 θα γίνει η έναρξη των αρχαιρεσιών της Ομοσπονδίας και θα ολοκληρωθεί στις 18:00.

Το πρόγραμμα  ημερήσιας διάταξης έχει ως εξής:

  1. Έναρξη Εργασιών –Εκλογή Προεδρείου Γ.Σ
  2. Εκλογή Εφορευτικής Επιτροπής
  3. Ομιλία Προέδρου κ. Τζίκα Νικολάου
  4. Τοποθετήσεις μελών
  5. Αρχαιρεσίες

 

Οι  Συνδυασμοί και οι υποψήφιοι είναι οι ακόλουθοι:

 

 

 

 

1.ΕΝΩΤΙΚΟΣ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΕΜΠΟΡΩΝ  ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

 

ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ

 

1          ΚΑΛΕΑΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ του Αθανασίου

2          ΑΝΤΩΝΙΟΥ  ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ του Κωνσταντίνου

3          ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΗΛΙΑΣ  του Νικολάου

4          ΒΑΛΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Λαζάρου

5          ΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γεωργίου

6          ΓΚΑΒΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αποστόλου

7          ΓΚΟΥΓΚΟΥΜΑΤΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ του Ιωάννη

8          ΚΑΡΑΝΙΣΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Σωτηρίου

9          ΚΟΚΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Νικολάου

10        ΚΟΝΤΑΞΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Νικολάου

11        ΚΟΝΤΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Βασιλείου

12        ΚΟΡΚΩΤΣΙΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ του Γεωργίου

13        ΚΟΥΤΣΙΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του Νικολάου

14        ΛΙΑΓΚΟΥΡΑ ΕΛΕΝΗ του Αλεξίου

15        ΜΑΝΤΖΙΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Στεργίου

16        ΜΠΛΟΥΓΟΥΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Δημητρίου

17        ΜΠΟΥΝΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Κωνσταντίνου

18        ΝΙΑΚΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του Ιωάννη

19        ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ιωάννη

20        ΠΙΤΣΑΒΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κωσνταντίνου

21        ΣΕΡΙΦΗΣ ΗΛΙΑΣ του Νικολάου

22        ΤΖΕΓΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Αλκιβιάδη

23        ΤΣΕΛΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Νικολάου

24        ΤΣΙΑΠΛΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Βαϊου

25        ΦΑΛΤΑΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Ευθυμίου

26        ΨΥΡΡΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Θεοδώρου

 

ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

 

1          ΑΓΟΡΙΤΣΑΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ(ΧΡΟΝΗΣ) του Γεωργίου

2          ΚΡΑΪΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ιωάννη

3          ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Ιωάννη

4          ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Δημητρίου

5          ΤΖΙΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του Νικολάου

 

ΓΙΑ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΥΣ ΣΤΗΝ ΕΣΕΕ

 

1          ΚΑΛΕΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Αθανασίου

2          ΑΓΟΡΙΤΣΑΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ(ΧΡΟΝΗΣ) του Γεωργίου

3          ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γρηγορίου

4          ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Αθανασίου

5          ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ του Κωνσταντίνου

6          ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΗΛΙΑΣ του Νικολάου

7          ΑΡΓΥΡΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Ευαγγέλου

8          ΒΑΛΙΩΤΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του Κωνσταντίνου

9          ΒΑΛΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Λαζάρου

10        ΒΛΟΝΤΖΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Ευαγγέλλου

11        ΒΟΪΤΣΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Νικοάλου

12        ΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γεωργίου

13        ΓΕΝΙΤΣΕΦΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Ιωάννη

14        ΓΙΑΒΡΟΥΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Παύλου

15        ΓΚΑΒΟΓΙΑΝΝΗΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αποστόλου

16        ΓΚΙΛΟΜΑΝΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Χρήστου

17        ΓΚΟΥΓΚΟΥΜΑΤΗΣ  ΑΧΙΛΛΕΑΣ του Ιωάννη

18        ΓΟΥΝΙΤΣΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Κωνσταντίνου

19        ΓΩΓΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αναστασίου

20        ΔΑΣΚΑΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Νικολάου

21        ΔΙΑΜΑΝΤΕΝΙΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του Ελευθερίου

22        ΖΑΜΠΑΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Κωνσταντίνου

23        ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ του Αθανασίου

24        ΚΑΛΛΕΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Κωνσταντίνου

25        ΚΑΡΑΝΙΣΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Σωτηρίου

26        ΚΑΤΑΡΑΧΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ του Νικολάου

27        ΚΑΤΣΙΑΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Γεωργίου

28        ΚΙΤΣΗΣ ΘΩΜΑΣ του Δημητρίου

29        ΚΟΚΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Νικολάου

30        ΚΟΝΤΑΞΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Νικολάου

31        ΚΟΝΤΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Βασιλείου

32        ΚΟΥΤΣΙΑΣ  ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του Νικολάου

33        ΚΟΥΤΣΙΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Κωνσταντίνου

34        ΚΡΑΪΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ιωάννη

35        ΚΩΣΤΟΥΛΑ-ΒΛΟΝΤΖΟΥ ΣΟΦΙΑ του Κωνσταντίνου

36        ΛΙΑΓΚΟΥΡΑ ΕΛΕΝΗ του Αλεξίου

37        ΜΑΛΛΙΑΡΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του Γεωργίου

38        ΜΑΝΤΖΙΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Κωνσταντίνου

39        ΜΑΝΤΖΙΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Στεργίου

40        ΜΠΑΜΖΑ ΑΛΙΚΗ του Χρήστου

41        ΜΠΑΜΠΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ευθυμίου

42        ΜΠΑΡΤΖΙΩΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Χρήστου

43        ΜΠΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Βασιλείου

44        ΜΠΛΟΥΓΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου

45        ΜΠΛΟΥΓΟΥΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Δημητρίου

46        ΜΠΟΛΤΣΗ ΕΙΡΗΝΗ του Ιωάννη

47        ΜΠΟΥΝΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Κωνσταντίνου

48        ΝΙΑΚΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του Ιωάννη

49        ΝΤΙΡΟΚΑΛΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Στυλιανού

50        ΞΥΝΟΥ-ΧΑΛΚΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ του Νικολάου

51        ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ιωάννη

52        ΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του Νικολάου

53        ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Νικολάου

54        ΠΑΠΑΔΟΠOYΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Ιωάννη

55        ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Δημητρίου

56        ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ-ΠΡΕΚΑΤΕ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Δημητρίου

57        ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Εμμανουήλ

58        ΠΙΤΣΑΒΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κωνσταντίνου

59        ΣΑΚΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Γεωργίου

60        ΣΑΚΚΕΛΑΡΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Σεραφείμ

61        ΣΕΡΙΦΗΣ ΗΛΙΑΣ του Νικολάου

62        ΤΑΣΙΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του Βασιλείου

63        ΤΕΛΛΙΟΣ ΒΑΪΟΣ του Αθανασίου

64        ΤΖΕΓΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Αλκιβιάδη

65        ΤΖΙΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του Νικολάου

66        ΤΣΕΛΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Νικολάου

67        ΤΣΙΑΠΛΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Βαϊου

68        ΤΣΙΤΣΙΡΙΓΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του Χρήστου

69        ΤΣΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Ιωάννη

70        ΦΑΛΤΑΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Ευθυμίου

71        ΧΡΗΣΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ανάργυρου

72        ΨΥΡΡΑΣ ΑΝΑΣΤΆΣΙΟΣ του Θεοδώρου

73        ΨΩΦΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Σωτήριου

 

ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΦΟΡΕΥΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

 

  • ΓΡΑΜΨΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  του  Ευαγγέλου
  • ΝΤΕΛΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Γεωργίου
  • ΤΕΛΛΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Βαϊου

 

  1. ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΕΜΠΟΡΩΝ

 

 

ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ

 

1          ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΗΣ  ΠΕΡΙΚΛΗΣ του Κωνσταντίνου

2          ΚΑΡΑΜΑΓΚΙΟΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Κωνσταντίνου

3          ΚΟΛΟΒΟΣ ΜΑΡΚΟΣ του Αναστασίου

4          ΚΟΥΛΟΥΡΗ ΣΟΦΙΑ του Γεράσιμου

5          ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του Κωνσταντίνου

6          ΠΑΛΙΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του Ιωάννη

7          ΠΟΥΛΑΚΗΣ  ΣΤΕΦΑΝΟΣ του Χαραλάμπου

8          ΣΤΑΜΟΥΛΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Κωνσταντίνου

9          ΤΡΙΓΑΖΗΣ ΑΓΙΣΗΛΑΟΣ του Γεωργίου

10        ΤΣΙΓΑΡΔΑΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ του Σωκράτη

11        ΧΩΤΟΥ ΑΓΟΡΙΤΣΑ του Νικολάου

ΓΙΑ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΥΣ ΣΤΗΝ ΕΣΕΕ

 

1          ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ του Κωνσταντίνου

2          ΚΑΡΑΜΑΓΚΙΟΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Κωνσταντίνου

3          ΚΟΛΟΒΟΣ ΜΑΡΚΟΣ του Αναστασίου

4          ΚΟΥΛΟΥΡΗ ΣΟΦΙΑ του Γεράσιμου

5          ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του Κωνσταντίνου

6          ΠΑΛΙΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του Ιωάννη

7          ΠΟΥΛΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του Χαράλαμπου

8          ΣΤΑΜΟΥΛΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Κωνσταντίνου

9          ΤΡΙΓΑΖΗΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ του Γεωργίου

10        ΤΣΙΓΑΡΔΑΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ του Σωκράτη

11        ΧΩΤΟΥ ΑΓΟΡΙΤΣΑ του Νικολάου

 

  1. ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΕΜΠΟΡΩΝ

 

ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ

 

1          ΚΑΤΣΙΚΑΒΕΛΑΣ  ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ του Κωνσταντίνου

2          ΝΤΑΜΤΣΙΟΣ  ΑΝΔΡΕΑΣ του Χρήστου

 

 

ΓΙΑ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΥΣ ΣΤΗΝ ΕΣΕΕ

 

1          ΚΑΤΣΙΚΑΒΕΛΑΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ του Κωνσταντίνου

2          ΝΤΑΜΤΣΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Χρήστου

ΑΠΟ ΤΗ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΤΗΣ Ο.ΕΜ.Ε.Θ

Σχόλια

σχόλια