Αναλυτικά όλα τα ονόματα και οι ψήφοι στις εκλογές της Ν.Δ. στο...

Αναλυτικά όλα τα ονόματα και οι ψήφοι στις εκλογές της Ν.Δ. στο Ν. Τρικάλων

Τα επίσημα αποτελέσματα της σταυροδοσίας για τις 4 Δημοτικές Τ.Ο του Νομού Τρικάλων κατά την χθεσινή εσωκομματική εκλογική διαδικασία της Ν.Δ. ανακοίνωσε η ΝΕΦΕ Τρικάλων

Τα αποτελέσματα είναι τα εξής: 

Δημοτική Τοπική Οργάνωση ΤΡΙΚΚΑΙΩΝ

Γραμμένοι στον εκλογικό κατάλογο 4.428

Ψήφισαν 1.579

Άκυρα ψηφοδέλτια 10

Λευκά ψηφοδέλτια 6

Έγκυρα ψηφοδέλτια 1.563

ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΤΡΙΚΚΑΙΩΝ

1 ΛΑΠΠΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του Ιωάννη       616

2 ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του Αντωνίου     521

3 ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου   405

ΜΕΛΗ ΤΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΤΡΙΚΚΑΙΩΝ

1 ΚΡΑΝΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Κωνσταντίνου   ΜΕΓΑΛΩΝ ΚΑΛΥΒΙΩΝ 304

2 ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑΣ του Βασιλείου   ΦΑΛΩΡΕΙΑΣ   303

3 ΡΕΝΤΖΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Παναγιώτη   ΜΕΓΑΛΩΝ ΚΑΛΥΒΙΩΝ 290

4 ΚΑΚΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Αναστασίου   ΤΡΙΚΚΑΙΩΝ   265

5 ΡΟΜΠΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ του Αποστόλου   ΤΡΙΚΚΑΙΩΝ   263

6 ΓΚΑΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Κυριάκου   ΚΑΛΛΙΔΕΝΔΡΟΥ 245

7 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του Αθανασίου   ΦΑΛΩΡΕΙΑΣ   218

8 ΤΣΙΑΜΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Βασιλείου   ΦΑΛΩΡΕΙΑΣ   197

9 ΖΟΡΜΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κωνσταντίνου   ΤΡΙΚΚΑΙΩΝ   196

10 ΔΑΝΙΗΛ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Δημητρίου   ΜΕΓΑΛΩΝ ΚΑΛΥΒΙΩΝ 180

11 ΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του Αργυρίου   ΚΑΛΛΙΔΕΝΔΡΟΥ 179

12 ΣΥΡΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Βαΐου     ΤΡΙΚΚΑΙΩΝ   159

13 ΒΕΡΒΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Στεφάνου   ΚΑΛΛΙΔΕΝΔΡΟΥ 147

14 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΛΕΥΚΙΑ του Στεφάνου   ΤΡΙΚΚΑΙΩΝ   109

15 ΚΟΥΦΟΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΡΕΒΕΚΚΑ του Θεοφάνη ΤΡΙΚΚΑΙΩΝ   98

16 ΓΚΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Χρήστου     ΤΡΙΚΚΑΙΩΝ   94

17 ΣΚΡΕΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Κωνσταντίνου   ΦΑΛΩΡΕΙΑΣ   83

18 ΜΠΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Βίκτωρος   ΕΣΤΙΑΙΩΤΙΔΑΣ 57

19 ΜΠΑΝΤΙΚΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του Ιωάννη   ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 57

20 ΛΑΣΠΑΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ του Κωνσταντίνου   ΠΑΡΑΛΗΘΑΙΩΝ 56

21 ΖΑΜΠΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Θεοδώρου   ΚΟΖΙΑΚΑ   51

22 ΠΑΠΑΠΟΛΥΚΑΡΠΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου ΜΕΓΑΛΩΝ ΚΑΛΥΒΙΩΝ 49

23 ΑΝΔΡΕΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Δημητρίου   ΕΣΤΙΑΙΩΤΙΔΑΣ 46

24 ΠΑΠΠΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του Βασιλείου   ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 43

25 ΓΙΩΤΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του Δημητρίου   ΚΟΖΙΑΚΑ   38

26 ΤΣΟΤΣΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του Αντωνίου   ΠΑΡΑΛΗΘΑΙΩΝ 35

Εκλέγονται κατά σειρά οι παρακάτω υποψήφιοι

1 ΚΡΑΝΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Κωνσταντίνου   ΜΕΓΑΛΩΝ ΚΑΛΥΒΙΩΝ 304

2 ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑΣ του Βασιλείου   ΦΑΛΩΡΕΙΑΣ   303

3 ΡΕΝΤΖΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Παναγιώτη   ΜΕΓΑΛΩΝ ΚΑΛΥΒΙΩΝ 290

4 ΚΑΚΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Αναστασίου   ΤΡΙΚΚΑΙΩΝ   265

5 ΡΟΜΠΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ του Αποστόλου   ΤΡΙΚΚΑΙΩΝ   263

6 ΓΚΑΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Κυριάκου   ΚΑΛΛΙΔΕΝΔΡΟΥ 245

7 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του Αθανασίου   ΦΑΛΩΡΕΙΑΣ   218

8 ΖΟΡΜΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κωνσταντίνου   ΤΡΙΚΚΑΙΩΝ   196

9 ΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του Αργυρίου   ΚΑΛΛΙΔΕΝΔΡΟΥ 179

10 ΜΠΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Βίκτωρος   ΕΣΤΙΑΙΩΤΙΔΑΣ 57

11 ΜΠΑΝΤΙΚΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του Ιωάννη   ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 57

12 ΛΑΣΠΑΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ του Κωνσταντίνου   ΠΑΡΑΛΗΘΑΙΩΝ 56

13 ΖΑΜΠΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Θεοδώρου   ΚΟΖΙΑΚΑ   51

14 ΑΝΔΡΕΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Δημητρίου   ΕΣΤΙΑΙΩΤΙΔΑΣ 46

15 ΠΑΠΠΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του Βασιλείου   ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 43

16 ΓΙΩΤΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του Δημητρίου   ΚΟΖΙΑΚΑ   38

17 ΤΣΟΤΣΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του Αντωνίου   ΠΑΡΑΛΗΘΑΙΩΝ 35

Δημοτική Τοπική Οργάνωση ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ

Γραμμένοι στον εκλογικό κατάλογο 1284

Ψήφισαν 485

Άκυρα ψηφοδέλτια 4

Λευκά ψηφοδέλτια 5

Έγκυρα ψηφοδέλτια 476

ΜΕΛΗ ΤΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ

1 ΣΙΟΥΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ευαγγέλου   ΧΑΣΙΩΝ   133

2 ΜΟΥΖΑΚΙΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Σωκράτη   ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ 127

3 ΚΑΤΣΙΜΠΑΣ ΗΛΙΑΣ του Θεοδώρου   ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ 122

4 ΤΣΙΛΙΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γρηγορίου   ΧΑΣΙΩΝ   121

5 ΚΑΜΕΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ιωάννη   ΧΑΣΙΩΝ   116

6 ΚΑΡΑΜΗΤΡΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Βασιλείου   ΜΑΛΑΚΑΣΙΟΥ 108

7 ΚΑΤΑΡΑΧΙΑΣ  ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Κωνσταντίνου ΜΑΛΑΚΑΣΙΟΥ 79

8 ΝΙΑΝΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ιωάννη   ΤΥΜΦΑΙΩΝ   75

9 ΣΙΟΥΠΕΡΗ ΜΑΡΙΑ του Ηλία     ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ 75

10 ΝΤΡΟΥΓΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ιωάννη   ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ 71

11 ΔΑΛΑΜΑΓΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του Κωνσταντίνου   ΚΑΣΤΑΝΙΑΣ   50

12 ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Αποστόλου   ΚΛΕΙΝΟΒΟΥ 41

13 ΣΤΕΦΟΠΟΥΛΟΥ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ του Αθανασίου ΚΛΕΙΝΟΒΟΥ 36

14 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του Γεωργίου ΤΥΜΦΑΙΩΝ   30

15 ΜΠΑΜΠΟΥΚΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του Δημητρίου   ΚΑΣΤΑΝΙΑΣ   24

16 ΤΣΑΡΑΠΑΤΣΑΝΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του Αχιλλέως ΒΑΣΙΛΙΚΗΣ   20

17 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Χρήστου   ΒΑΣΙΛΙΚΗΣ   16

18 ΚΟΚΟΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Δημοσθένη ΤΥΜΦΑΙΩΝ   12

19 ΠΙΞΟΜΑΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου   ΜΑΛΑΚΑΣΙΟΥ 1

Εκλέγονται κατά σειρά οι παρακάτω υποψήφιοι

1 ΣΙΟΥΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ευαγγέλου   ΧΑΣΙΩΝ   133

2 ΜΟΥΖΑΚΙΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Σωκράτη   ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ 127

3 ΚΑΤΣΙΜΠΑΣ ΗΛΙΑΣ του Θεοδώρου   ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ 122

4 ΤΣΙΛΙΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γρηγορίου   ΧΑΣΙΩΝ   121

5 ΚΑΡΑΜΗΤΡΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Βασιλείου   ΜΑΛΑΚΑΣΙΟΥ 108

6 ΚΑΤΑΡΑΧΙΑΣ  ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Κωνσταντίνου   ΜΑΛΑΚΑΣΙΟΥ 79

7 ΣΙΟΥΠΕΡΗ ΜΑΡΙΑ του Ηλία     ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ 75

8 ΝΙΑΝΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ιωάννη     ΤΥΜΦΑΙΩΝ   75

9 ΔΑΛΑΜΑΓΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του Κωνσταντίνου   ΚΑΣΤΑΝΙΑΣ   50

10 ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Αποστόλου   ΚΛΕΙΝΟΒΟΥ   41

11 ΣΤΕΦΟΠΟΥΛΟΥ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ του Αθανασίου ΚΛΕΙΝΟΒΟΥ   36

12 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του Γεωργίου ΤΥΜΦΑΙΩΝ   30

13 ΜΠΑΜΠΟΥΚΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του Δημητρίου   ΚΑΣΤΑΝΙΑΣ   24

14 ΤΣΑΡΑΠΑΤΣΑΝΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του Αχιλλέως   ΒΑΣΙΛΙΚΗΣ   20

15 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Χρήστου   ΒΑΣΙΛΙΚΗΣ   16

Δημοτική Τοπική Οργάνωση ΦΑΡΚΑΔΟΝΑΣ

Γραμμένοι στον εκλογικό κατάλογο 836

Ψήφισαν 612

Άκυρα ψηφοδέλτια 5

Λευκά ψηφοδέλτια 15

Έγκυρα ψηφοδέλτια 592

ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΦΑΡΚΑΔΟΝΑΣ

1 ΛΕΦΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Κωνσταντίνου     322

2 ΜΑΚΡΥΝΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Φωτίου     270

ΜΕΛΗ ΤΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΦΑΡΚΑΔΟΝΑΣ

1 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Κωνσταντίνου   ΦΑΡΚΑΔΟΝΑΣ 207

2 ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Νικολάου   ΦΑΡΚΑΔΟΝΑΣ 175

3 ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Ιωάννη   ΦΑΡΚΑΔΟΝΑΣ 146

4 ΖΙΩΓΚΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ του Αθανασίου   ΟΙΧΑΛΙΑΣ   141

5 ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του Βασιλείου   ΟΙΧΑΛΙΑΣ   141

6 ΠΑΣΧΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του Κωνσταντίνου   ΦΑΡΚΑΔΟΝΑΣ 118

7 ΠΑΘΕΚΑ ΜΑΡΙΑ του Ιωάννη     ΟΙΧΑΛΙΑΣ   109

8 ΚΑΛΥΒΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Χρήστου   ΦΑΡΚΑΔΟΝΑΣ 104

9 ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του Αθανασίου   ΠΕΛΛΙΝΑΙΩΝ 101

10 ΝΑΤΣΙΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου   ΦΑΡΚΑΔΟΝΑΣ 85

11 ΚΑΜΗΤΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ του Γεωργίου   ΠΕΛΛΙΝΑΙΩΝ 81

12 ΖΟΥΛΙΑΝΙΤΗΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ του Θωμά   ΠΕΛΛΙΝΑΙΩΝ 80

13 ΧΑΣΑΠΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Βασιλείου   ΟΙΧΑΛΙΑΣ   70

14 ΠΑΛΑΜΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Λουκά   ΦΑΡΚΑΔΟΝΑΣ 66

15 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του Δημοσθένη ΠΕΛΛΙΝΑΙΩΝ 41

16 ΖΑΜΠΡΑΚΑΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ του Κωνσταντίνου ΠΕΛΛΙΝΑΙΩΝ 26

Εκλέγονται κατά σειρά οι παρακάτω υποψήφιοι

1 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Κωνσταντίνου   ΦΑΡΚΑΔΟΝΑΣ 207

2 ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Νικολάου   ΦΑΡΚΑΔΟΝΑΣ 175

3 ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Ιωάννη   ΦΑΡΚΑΔΟΝΑΣ 146

4 ΖΙΩΓΚΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ του Αθανασίου   ΟΙΧΑΛΙΑΣ   141

5 ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του Βασιλείου   ΟΙΧΑΛΙΑΣ   141

6 ΠΑΣΧΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του Κωνσταντίνου   ΦΑΡΚΑΔΟΝΑΣ 118

7 ΠΑΘΕΚΑ ΜΑΡΙΑ του Ιωάννη     ΟΙΧΑΛΙΑΣ   109

8 ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του Αθανασίου   ΠΕΛΛΙΝΑΙΩΝ   101

9 ΚΑΜΗΤΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ του Γεωργίου   ΠΕΛΛΙΝΑΙΩΝ   81

10 ΖΟΥΛΙΑΝΙΤΗΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ του Θωμά   ΠΕΛΛΙΝΑΙΩΝ   80

11 ΜΑΚΡΥΝΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Φωτίου

Eκλέγεται ως υπεράριθμο τακτικό μέλος της ΔΗΜ.Τ.Ε. αφού ως υποψήφιος πρόεδρος ΔΗΜ.Τ.Ο. έλαβε σταυρό προτίμησης σε ποσοστό μεγαλύτερο του 40% των εγκύρων ψηφοδελτίων

Δημοτική Τοπική Οργάνωση ΠΥΛΗΣ

Γραμμένοι στον εκλογικό κατάλογο 731

Ψήφισαν 515

Άκυρα ψηφοδέλτια 9

Λευκά ψηφοδέλτια 7

Έγκυρα ψηφοδέλτια 499

ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΠΥΛΗΣ

1 ΛΑΜΠΡΟΓΕΩΡΓΟΣ ΗΛΙΑΣ του Γεωργίου     261

2 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΘΩΜΑΣ του Σωτηρίου     238

ΜΕΛΗ ΤΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΠΥΛΗΣ

1 ΓΩΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Βασιλείου   ΠΥΛΗΣ   155

2 ΜΠΑΛΑΤΣΟΥΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κωνσταντίνου ΠΥΛΗΣ   137

3 ΓΚΡΕΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Τριαντάφυλλου   ΠΥΛΗΣ   109

4 ΚΙΑΦΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Θεοφάνη   ΓΟΜΦΩΝ   82

5 ΜΟΥΡΚΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Νικολάου   ΓΟΜΦΩΝ   80

6 ΚΩΣΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ – ΧΡΙΣΤΙΝΑ του Αθανασίου ΠΥΛΗΣ   78

7 ΝΙΚΟΥ ΜΑΡΙΑ του Βασιλείου     ΠΙΑΛΕΙΩΝ   75

8 ΒΕΛΩΝΗ ΑΝΔΡΙΑΝΑ του Αθανασίου   ΓΟΜΦΩΝ   73

9 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Αθανασίου ΠΙΑΛΕΙΩΝ   71

10 ΣΙΜΟΥ – ΝΤΟΥΒΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του Νικολάου ΠΥΛΗΣ   62

11 ΤΖΙΩΡΤΖΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου ΠΙΑΛΕΙΩΝ   60

12 ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ του Κωνσταντίνου ΠΙΝΔΕΩΝ   53

13 ΤΣΙΜΠΙΔΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του Δημητρίου   ΓΟΜΦΩΝ   52

14 ΙΩΑΝΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Τιμολέοντος ΠΙΝΔΕΩΝ   51

15 ΑΔΑΜΟΥ – ΚΑΤΣΑΜΠΕΑ ΛΕΜΟΝΙΑ του Κωνσταντίνου ΠΙΝΔΕΩΝ   47

16 ΤΣΕΛΙΓΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Κωνσταντίνου ΠΥΛΗΣ   47

17 ΑΓΝΑΤΟΣ ΗΛΙΑΣ του Γεωργίου   ΑΙΘΗΚΩΝ   45

18 ΤΣΙΟΝΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γεωργίου   ΠΙΝΔΕΩΝ   43

19 ΠΑΠΑΒΑΓΓΕΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Δημητρίου ΠΙΑΛΕΙΩΝ   17

20 ΚΑΝΤΑΡΤΖΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ του Κωνσταντίνου ΑΙΘΗΚΩΝ   15

Εκλέγονται κατά σειρά οι παρακάτω υποψήφιοι

1 ΓΩΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Βασιλείου     ΠΥΛΗΣ   155

2 ΜΠΑΛΑΤΣΟΥΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κωνσταντίνου ΠΥΛΗΣ   137

3 ΓΚΡΕΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Τριαντάφυλλου   ΠΥΛΗΣ   109

4 ΚΙΑΦΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Θεοφάνη   ΓΟΜΦΩΝ   82

5 ΜΟΥΡΚΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Νικολάου   ΓΟΜΦΩΝ   80

6 ΝΙΚΟΥ ΜΑΡΙΑ του Βασιλείου     ΠΙΑΛΕΙΩΝ   75

7 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Αθανασίου   ΠΙΑΛΕΙΩΝ   71

8 ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ του Κωνσταντίνου   ΠΙΝΔΕΩΝ   53

9 ΙΩΑΝΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Τιμολέοντος   ΠΙΝΔΕΩΝ   51

10 ΑΓΝΑΤΟΣ ΗΛΙΑΣ του Γεωργίου     ΑΙΘΗΚΩΝ   45

11 ΚΑΝΤΑΡΤΖΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ του Κωνσταντίνου   ΑΙΘΗΚΩΝ   15

12 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΘΩΜΑΣ του Σωτηρίου

Eκλέγεται ως υπεράριθμο τακτικό μέλος της ΔΗΜ.Τ.Ε. αφού ως υποψήφιος πρόεδρος ΔΗΜ.Τ.Ο. έλαβε σταυρό προτίμησης σε ποσοστό μεγαλύτερο του 40% των εγκύρων ψηφοδελτίων

Σχόλια

σχόλια